“PET Baltija” rūpnīcā viesojas studenti no 13 valstīm

Aplūko kartē

Aplūko kartē

25.08.2014

Šā gada 20.augustā „PET Baltija” rūpnīcā viesojās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) starptautiskās vasaras universitātes „Clothing Design and High Tech” dalībnieki, lai iepazītu Latvijas rūpniecības un polimēru pārstrādes tradīcijas. 

Ar studentiem no 13 dažādām pasaules valstīm tikās „PET Baltija” direktors Kaspars Fogelmanis, kurš studentus iepazīstināja ar „Eco Baltia grupas” un „PET Baltija” darbu, kā arī iepazīstināja ar PET pudeļu pārstrādes procesu un „PET Baltija” produkciju, kas 100% apmērā tiek eksportēta. 

„PET Baltija” ir lielākais polimēru pārstrādes uzņēmums Baltijā, kas specializējas izlietoto PET (polietilēnteraftalāta) pudeļu otrreizējā pārstrādē, ražojot augstvērtīgas PET pārslas. Rūpnīca darbojas divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

Vasaras universitāti organizē RTU Starptautisko attiecību departaments un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūts ar Valsts izglītības attīstības aģentūras, Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta un Vieglās rūpniecības uzņēmumu asociācijas atbalstu, piesaistot pieredzējušus pašmāju un ārvalstu vieslektorus un nozares ekspertus gan no akadēmiskās, gan uzņēmēju vides.

 

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv