„PET Baltija” sveic izcilākos Jelgavas vidusskolēnus ķīmijā un bioloģijā

Aplūko kartē

Aplūko kartē

27.12.2016

Šī gada 27.decembrī, Eco Baltia grupas plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcā AS ”PET Baltija”, sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Jelgavas izglītības pārvalde”, tika sveikti 32 Jelgavas skolu vidusskolēni, kuri sasnieguši teicamus rezultātus divos mācību priekšmetos – ķīmijā un bioloģijā.

Prēmiju pasniegšana izcilākajiem vidusskolēniem ir “PET Baltija” iniciatīva, lai atbalstītu talantīgākos skolēnus, kā arī stiprinātu dabaszinātņu mācību priekšmetu lomu. Skolēni, pateicībā par labajām sekmēm no uzņēmuma „PET Baltija” saņēma naudas balvas 50 eiro apmērā un kopīgi devās ekskursijā pa rūpnīcu.

Balvas pasniegšanā skolēnus uzrunāja Eco Baltia grupas padomes locekle Undīne Būde, rūpnīcas “PET Baltija” direktors Kaspars Fogelmanis, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

Eco Baltia grupas padomes locekle Undīne Būde: „Lai arī kādu profesiju jaunieši izvēlētos nākotnē, ieteiktu savu izglītību balstīt tieši uz eksaktajām un dabas zinātnēm, jo šīs zināšanas ir stiprs pamats uz kā bāzes vēlāk arī apgūt papildus zināšanas citās jomās. Šis, protams, ir sarežģītāks ceļš uz izglītību, tomēr tas ir aizraujošs un fundamentāls, tādēļ šiem jauniešiem  jau šodien ir jābūt lepniem par savu izvēli un panākumiem! Mēs sakām “Paldies!” skolēniem, kuri ir sasnieguši labus rezultātus ķīmijā un bioloģijā, un vēlamies iedvesmot viņus turpināt šo ceļu arī augstskolā.”

Jelgavas vidusskolēni ar 2016./2017.gada I semestra labākajām sekmēm ķīmijā un bioloģijā pārstāv Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu, Jelgavas 5.vidusskolu, Jelgavas 6.vidusskolu, Jelgavas Valsts ģimnāziju un Jelgavas Spīdolas ģimnāziju.

AS “PET Baltija” un Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbojas jau vairākus gadus, veidojot kopīgus projektus, kas vērsti uz skolēnu piesaisti eksakto priekšmetu apguvei un talantīgo skolēnu atbalstam.

 Par AS ”PET Baltija”

AS “PET Baltija” ir lielākais PET pudeļu pārstrādes uzņēmums Baltijā, kas specializējas izlietoto PET (polietilēnteraftalāta) pudeļu otrreizējā pārstrādē, ražojot augstvērtīgas PET pārslas. Rūpnīca darbojas divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. AS “PET Baltija” eksportē visu saražoto produkciju uz vairāk nekā desmit valstīm (Dānija, Lietuva, Šveice, Polija, Somija, Luksemburga u.c.).

 

 

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv