„PET Baltija” sveic izcilākos Jelgavas vidusskolēnus ķīmijā un bioloģijā

Aplūko kartē

Aplūko kartē

22.12.2015

Šī gada 22.decembrī, Eco Baltia grupas plastmasas pudeļu pārstrādes rūpnīcā AS ”PET Baltija”, sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Jelgavas izglītības pārvalde”, tika sveikti 38 Jelgavas skolu vidusskolēni, kuri sasnieguši teicamus rezultātus divos mācību priekšmetos – ķīmijā un bioloģijā.

Prēmiju pasniegšana izcilākajiem vidusskolēniem ir “PET Baltija” iniciatīva, lai atbalstītu talantīgākos skolēnus, kā arī stiprinātu dabaszinātņu mācību priekšmetu lomu. Skolēni, pateicībā par labajām sekmēm, saņēma naudas balvas 40 eiro apmērā no uzņēmuma „PET Baltija” un kopīgi devās ekskursijā pa rūpnīcu. Balvas pasniegšanā skolēnus uzrunāja Eco Baltia grupas valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, Eco Baltia grupas padomes locekle Undīne Būde un Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Eco Baltia grupas valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: „Darba tirgū šobrīd ir liels pieprasījums pēc speciālistiem ar zināšanām eksaktajās jomās, taču jaunieši nelabprāt izvēlas šo sarežģīto tomēr aizraujošo un izzinošo ceļu, tādēļ jums ir jābūt lepniem par savu izvēli un panākumiem! Mēs vēlamies pateikties skolēniem, kuri sasnieguši labus rezultātus ķīmijā un bioloģijā, un iedvesmot viņus turpināt šo ceļu arī augstskolā. Šīs dienas laureāti iespējams nākotnē būs jaunie “PET Baltija” komandas biedri, jo mūsu uzņēmumā ir nepieciešami gudrākie un mērķtiecīgākie darbinieki.”

Jelgavas vidusskolēni ar 2015./2016.gada I semestra labākajām sekmēm ķīmijā pārstāv Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu, Jelgavas 5.vidusskolu, Jelgavas 6.vidusskolu, Jelgavas Valsts ģimnāziju un Jelgavas Spīdolas ģimnāziju. Savukārt vērtējumu - 10 balles abos mācību priekšmetos saņēmusi Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11.klases skolniece Madara Ratniece.

AS “PET Baltija” un Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbojas jau vairākus gadus, veidojot kopīgus projektus, kas vērsti uz skolēnu piesaisti eksakto priekšmetu apguvei un talantīgo skolēnu atbalstam.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv