"PET Baltija" sveic Jelgavas vidusskolēnus – jaunos ķīmiķus

Aplūko kartē

Aplūko kartē

22.12.2014

Šodien, 22.decembrī, „Eco Baltia grupas” PET pudeļu pārstrādes rūpnīcā AS ”PET Baltija” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi „Jelgavas izglītības pārvalde” pirmssvētku gaisotnē tika sveikti Jelgavas skolu 25 vidusskolēni, kuri sasnieguši labus rezultātus ķīmijā. Skolēni pateicībā par labajām sekmēm ķīmijā kopīgi devās ekskursijā pa rūpnīcu un saņēma naudas balvas 50 eiro apmērā no „PET Baltija”. Pasākumā piedalījās un skolēnus sveica arī Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

„Eco Baltia grupas” padomes locekle Undīne Būde: „Latvijai tagad un arī nākotnē vajadzēs speciālistus eksaktajās zinātnēs – gan ķīmijā, gan fizikā, gan matemātikā un bioloģijā. Tomēr skolēni nereti šos priekšmetus mācās kūtri, lai gan darba tirgū pēc šiem speciālistiem ir liels pieprasījums. Tāpēc mēs vēlamies pateikties skolēniem, kuri sasnieguši labus rezultātus ķīmijā, iedvesmot viņus turpināt šo virzienu arī augstskolā un varbūt nākotnē pievienoties „PET Baltija” kolektīvam, kas ar prieku uzņem jaunus, talantīgus ķīmiķus.”

Jelgavas vidusskolēni ar 2014./2015.gada I semestra labākajām sekmēm ķīmijā pārstāv tādas skolas kā Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu, Jelgavas 5.vidusskolu, Jelgavas 6.vidusskolu, Jelgavas Valsts ģimnāziju un Jelgavas Spīdolas ģimnāziju. 

„PET Baltija” un Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbojas jau vairākus gadus, veidojot kopīgus projektus, kas vērsti uz skolēnu piesaisti eksakto priekšmetu apguvei un talantīgo skolēnu atbalstam. Šo gadu laikā sniegts atbalsts Jelgavas 4.vidusskolas talantīgajiem skolēniem.

 

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv