Kontakti

Aplūko kartē

Aplūko kartē

Aviācijas iela 18,
Jelgava, LV-3004,
Latvija

Tālr. +371 67353441
E-pasts info@petbaltija.lv
Reģ. nr. 42103029708
Banka Luminor Bank AS, NDEALV2X
Konts LV27NDEA0000082918576
   

Darbinieku kontakti:

Kaspars Fogelmanis
Direktors

Tālr. +371 67353441
Mob.tālr.: +371 26458258
kaspars.fogelmanis@petbaltija.lv

Agnese Brahmane
Biroja vadītāja

Tel. +371 67353441
Mob. tālr.. +371 20279037
agnese.brahmane@petbaltija.lv

Jekaterina Vasiļjeva
Pārdošanas nodaļas vadītāja

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr. +371 29179650
jekaterina.vasiljeva@petbaltija.lv

Eduards Veldums
Tirdzniecības menedžeris

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr. +371 25744403
eduards.veldums@petbaltija.lv

Dagnija Ļevčenoka
Ražošanas departamenta vadītāja

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr. +371 26771303
dagnija.levcenoka@petbaltija.lv

Andris Vanags
Loģistikas nodaļas vadītājs

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr. +371 26336341
andris.vanags@petbaltija.lv

Andrejs Denisovs
Tehniskā departamenta vadītājs

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr. +371 28 353 767
andrejs.denisovs@petbaltija.lv

Laura Žukovska
Kvalitātes kontroles departamenta vadītāja

Tālr. +371 67353441

Mob. tālr. +371 25615651

laura.zukovska@petbaltija.lv

Edgars Rumpis
Noliktavas vadītājs

Tālr.: +371 67353441
Mob.tālr.: +371 25438851
edgars.rumpis@petbaltija.lv

Gatis Vārna
Iepirkumu nodaļas vadītājs

Mob. tālr. +371 26300788
gatis.varna@petbaltija.lv

Raimonds Sergejevs
Iepirkumu menedžeris

Tālr. +371 67353441
Mob. tālr: +371 26445506
raimonds.segejevs@petbaltija.lv

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv