ES projekti

2014.gads

AS "PET Baltija" ir pieteicies un uzsācis dalību apmācību programmā www.produktivitate.lv.
AS "PET Baltija" ir pieteicies un uzsācis dalību Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētajā apmācību programmā produktivitate.lv, kuras mērķis ir panākt būtisku produktivitātes līmeņa paaugstināšanu Latvijas uzņēmumos.
Biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ir noslēgusi līgumu Nr. L-APA-10-0016 ar v/a Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra par projekta "Produktivitātes Evolūcija" īstenošanu ko līdzfinansē Eiropas Sociālais Fonds.
AS "PET Baltija" projekta ietvaros plāno apmācīt darbiniekus un celt viņu kvalifikāciju, tādējādi paaugstināt darbinieku kompetenci un veicinot uzņēmuma konkurētspēju.

Informācija sagatavota sadarbībā ar http://produktivitate.lv un www.esfondi.lv.

LTRK WEB.JPG

 

A/S „PET Baltija” ir noslēgusi 03.03.2014. līgumu Nr. L-ĀTA-14-1975 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta „„A/S PET Baltija dalība LTRK organizētajā tirdzniecības misijā Pleskava-Novgoroda, Krievija”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. 

eraf.bmp

2013.gads

Tika realizēts projekts "SIA Eko PET plastmasas ražotnes izveide" (Līguma nr L-APV-10-0027).

eraf.bmp

2012.gads

2012. gadā uzņēmuma "PET Baltija" darbinieki piedalījās apmācībās "Ražošanas procesu modelēšana ar LEAN metodi".

LLDRA WEB_pet _baltija.JPG
   
eraf.bmp
 LTRK apmācību projekts Produktivitate.lv  

 

 

2008. gads

2008. gadā ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu tika uzstādīta jauna „Soremas” pārstrādes līnija, kas nodrošina pārtikas kvalitātes PET pārslu ražošanu.

2008_SF_logo.jpg

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv