AS “PET Baltija” iegūst apbalvojumu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2021”

Aplūko kartē

Aplūko kartē

22.11.2021

Jau kopš 2016. gada Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padome sadarbībā ar  pašvaldībām organizē konkursu “Gada uzņēmējs Zemgalē”, lai godinātu uzņēmējus, kā arī atskatītos uz paveikto aizvadītajā gadā. Par šī gada laureātu kategorijā “Gada vidējais vai lielais uzņēmējs Zemgalē” kļuvis arī uzņēmums AS “PET Baltija”.

Kā norāda konkursa īstenotāji - šogad, ņemot vērā valstī notikušo Administratīvi teritoriālo reformu, tika paredzēts, ka katrā no sešām teritorijā ietilpstošajām pašvaldībām, apbalvojumam tika izvirzīts pa vienam pretendentam trīs dažādās nominācijās – Gada jaunais uzņēmējs ar pieredzi līdz trim gadiem, Gada mikro vai mazais uzņēmējs ar ne vairāk kā pussimts darbiniekiem un ar apgrozījumu ne lielāku par 10 miljoniem eiro gadā, kā arī Gada vidējais vai lielais uzņēmējs ar vairāk nekā pussimts darbiniekiem un apgrozījumu lielāku par 10 miljoniem eiro gadā.

AS "PET Baltija" ir viens no lielākajiem PET pudeļu pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 200 darbinieki – gan jelgavnieki, gan arī novada iedzīvotāji. AS "PET Baltija" ir sociāli atbildīgs uzņēmums, jo katru gadu vairāki desmiti tūkstošu eiro tiek ieguldīti darbinieku darba un sadzīves apstākļu uzlabošanā, palielināts atjaunojamo energoresursu izmantošanas apjoms, kā arī samazināts vidē nonākošo atkritumu apjoms. Gan uzņēmums, gan tā darbinieki aktīvi iesaistās Jelgavas organizētajos pasākumos un veic arī izglītojošu darbu, organizējot ekskursijas uzņēmumā par atkritumu otrreizējo pārstrādi un atkritumu šķirošanas nozīmīgumu tīras vides saglabāšanā.

"Gada uzņēmējs Zemgalē 2021" laureātu vidū ir arī vēl divi citi Jelgavas uzņēmumi - SIA "Universāls LTD" un SIA "Central Cafe". AS “PET Baltija” pateicas par augsto novērtējumu konkursa rīkotājiem un sveic arī citus uzņēmējus ar godalgotiem sasniegumiem, kā arī paveiktajiem darbiem šā gada periodā.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv