AS “PET Baltija” kļūst par Latvijas Eksportētāju asociācijas “The Red Jackets” biedru

Aplūko kartē

Aplūko kartē

07.12.2022

Baltijā lielākās vides un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” PET iepakojuma pārstrādes uzņēmums AS “PET Baltija” pievienojies Latvijas Eksportētāju asociācijai “The Red Jackets”. Dalība asociācijā uzņēmumam sniegs iespēju piedalīties eksportētājiem svarīgu jautājumu risināšanā, kā arī dalīties pieredzē un idejās ar citiem eksportētājiem par Latvijas produktu un pakalpojumu virzību eksporta tirgos.

“Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs un “PET Baltija” padomes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: ““Eco Baltia” apvieno Baltijā spēcīgākos un straujāk augošos vides apsaimniekošanas un otrreizējo izejvielu pārstrādes uzņēmumus. Mūsu uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Čehijā nodrošina pilnu atkritumu jeb resursu apsaimniekošanas ciklu – no savākšanas līdz pat pārstrādei jaunā produktā. “PET Baltija” jau šobrīd ir viens no vadošajiem PET iepakojuma pārstrādātajiem visā Ziemeļeiropā un savu darbību turpinām paplašināt, tostarp, investējot arī ražošanas jaudu paplašināšanā. Eksports ir mūsu asinsrite, jo teju viss mūsu ražotnēs pārstrādātais materiāls nonāk eksporta tirgos. Tāpēc esam priecīgi pievienoties asociācijai, lai kopā ar citiem Latvijas spēcīgākajiem eksportētājiem palīdzētu Latvijas ekonomikai un mūsu izaugsmes stāstam augt lielam pasaulē.”

Latvijas Eksportētāju asociācija “The Red Jackets” ir Latvijas eksportējošo uzņēmumu atbalsta biedrība, kuras mērķis ir Latvijas eksportspējas veicināšana un Latvijas zīmola stāsta atpazīstamības veidošana. Asociācija apvieno Latvijas eksportētājus un organizācijas, kas strādā ar Latvijas eksportspējas veicināšanu.

"Latvijas Eksportētāju asociācijai "The Red Jackets" ir prieks biedru vidū uzņemt uzņēmumu "PET Baltija", kas jau 2013. gadā saņēma titulu "The Red Jackets" tā apliecinot savu izcilību eksporta tirgu iekarošanā un Latvijas vārda nešanā pasaulē. Esam ar aizrautību sekojoši līdzi uzņēmuma attīstībai šajā laikā, tostarp, Čehijas PET šķiedru ražotāja iegādei, kas kompānijai ir bijis nozīmīgs attīstības solis. “PET Baltija” darbības nozare, ilgtspējīgais biznesa modelis un pieredze eksporta tirgos noteikti kalpos par lielisku papildinājumu visai asociācijas komandai,” norāda Latvijas Eksportētāju asociācijas "The Red Jackets" izpilddirektore Līva Stūrmane.

Latvijas Eksportētāju asociācija “The Red Jackets” apvieno vairāk nekā 50 Latvijas eksporta izcilniekus. Latvijas labāko eksporta zīmolu titulu “The Red Jackets” ir saņēmuši 80 Latvijas uzņēmumi, bet “The Rising Stars” jeb uzlecošo eksporta zvaigžņu titulu - 40 uzņēmumi. Kustība ir izdevusi jau trīs “Treasures of Latvia” grāmatas, kā arī radījusi digitālo platformu www.treasuresoflatvia.com, kas ilustrē Latvijas eksportu pasaulē, un eksporta kopainu vizualizējošo platformu www.eksportabarometrs.lv.  

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv