Pasniegs naudas balvas Jelgavas vidusskolu dabaszinātņu izcilniekiem

Aplūko kartē

Aplūko kartē

10.01.2020

Šā gada 14.janvārī plkst.14:00 jau piekto gadu pēc kārtas “Eco Baltia grupas” plastmasas pudeļu pārstrādes uzņēmums AS “PET Baltija” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas Izglītības pārvaldi zinošākajiem un centīgākajiem skolēniem dabaszinātņu apguvē piešķirs prēmijas 50 eiro vērtībā.

Prēmijas šogad tiks pasniegtas 36 Jelgavas skolēniem, kuru vidējais vērtējums bioloģijā, ķīmijā un fizikā 2019./2020. mācību gada pirmajā semestrī bija 9 vai 10 balles. Vienlaikus pasākumā pateicības saņems arī pedagogi, kuri snieguši savu ieguldījumu mācību procesā.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, AS “PET Baltija” valdes priekšsēdētājs Kaspars Fogelmanis, kā arī mācību iestāžu skolotāji un audzēkņi.  

Pasākums notiks 14.janvārī no plkst.14:00 līdz plkst.16:00 Jelgavas Valsts ģimnāzijas zālē, Mātera ielā 44, Jelgavā.

Pasākumā aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji. Pieteikt dalību var, zvanot pa tel. 28780467, vai rakstot uz e-pastu alise.zvaigzne@ecobaltia.lv.

Prēmiju pasniegšana izcilākajiem Jelgavas vidusskolēniem ir AS “PET Baltija” rīkota iniciatīva ar mērķi veicināt jauniešos interesi par dabas zinātnēm, motivēt uz augstiem sasniegumiem un veiksmīgu mācību priekšmetu apguvi. Tā tika iedzīvināta 2014.gadā un šo gadu laikā pasniegtas 164 naudas balvas kā pateicība skolēniem par viņu centību un izcilajām sekmēm.

AS “PET Baltija” un Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbojas jau vairākus gadus, veidojot kopīgus projektus, un veicinot skolēnu piesaisti eksakto priekšmetu apguvei un talantīgāko skolēnu atbalstam.

AS “PET Baltija” aktīvi iesaistās arī ikdienas mācību procesā un skolēnu kompetenču attīstībā, piedāvājot skolēnu ekskursijas, kā arī prakses vietas studentiem.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv