Eco Baltia

AS „PET Baltija” ietilpst „Eco Baltia” grupā, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei.

„Eco Baltia” uzņēmumi savus pakalpojumus sniedz daudzās Latvijas lielākajās pilsētās un to apkārtnē, tai skaitā, Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Siguldā, Tukumā, Talsos un citviet. Desmit darbības gadu laikā radītā tehniskā bāze – dažādu tilpumu atkritumu savākšanas konteineri un transports, traktortehnika, ceļa un pludmales uzkopšanas, kā arī kravas tehnika un ceļamkrāni nodrošina daudzveidīgu, nepārtrauktu un klientam pielāgotu pakalpojumu visā „Eko Baltija” uzņēmumu darbības teritorijā.

„Eco Baltia” grupā darbojas tādi uzņēmumi kā "Eco Baltia vide" un „Jumis”. To pamatnodarbošanās ir atkritumu apsaimniekošana. Atkritumu apsaimniekošanas loģisko ķēdi noslēdz Latvijā un Baltijā vadošās polimēru pārstrādes rūpnīcas „PET Baltija” un „Nordic Plast”. Nozīmīgs „Eco Baltia” sadarbības partneris ir Latvijas Zaļais punkts – lielākā ražotāju atbildības sistēma Latvijā, kas organizē izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču šķirošanu un pārstrādi. Tāpat arī "Eco Baltia" grupā ietilpts uzņēmums, kas atrodas Lietuvā - Vides apsaimniekošanas uzņēmums - “Ecoservice”.

„Eco Baltia” grupas uzņēmumi nodarbina vairāk nekā 850 strādājošos un ir gan stabili darba devēji, kam rūp darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība, gan ievērojami nodokļu maksātāji pilsētās un novados, kuros tie strādā.

EB_aplis_nr1_50_1_50.jpg

Eco Baltia uzņēmumi ir sociāli atbildīgu uzņēmumu grupa, kas savā darbībā ievēro labas pārvaldības un ilgtspējīgas attīstības principus, kā arī pilnveido iekšējos procesus šajā jomā. Sekmējot vides aizsardzību un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības prakses ievērošanu, ir izstrādāti grupas uzņēmumu sadarbības partnera darbības pamatprincipi (Kodekss>>), kuri savā darbībā jāievēro Eco Baltia sadarbības partnerim, tā darbiniekiem un apakšuzņēmējam.

 

Partners

Eco Baltia Eco Baltia vide JUMIS Nordic Plast Latvijas Zaļais punkts
Ecoservice

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv