PET Baltija

AS “PET Baltija” – viens no vadošajām polimēru pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā! 

unnamed.jpg

PET Baltija ir viena no lielākajiem PET pudeļu pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā. Pārstrādes uzņēmums AS "PET Baltija" piedāvā vairākus visaugstākās kvalitātes polimēru pārstrādes produktus partneriem visā pasaulē. Pārstrādāto produktu portfelī ir augstas kvalitātes PET pārslas un granulas (tostarp pārtikas produktu iesaiņošanai).

Visi mūsu ražošanas procesi ir ar augstu efektivitāti, un mēs varam klientiem garantēt augstas kvalitātes ražošanu un stabilu sadarbību. Mēs pastāvīgi veicam ieguldījumus rūpnīcu un tehnoloģiju modernizācijā, lai palielinātu ražošanas jaudu un izstrādātu jaunus, augstvērtīgus produktus. AS “PET Baltija” atrodas Latvijā, kas ir attīstījusi vienu no vadošajiem polimēra materiālu pārstrādes centriem Ziemeļeiropā, vienuviet koncentrējot nozares kompetenci, tehnoloģijas un inovācijas.

Viena no mūsu būtiskākajām priekšrocībām ir uzņēmējdarbībai stratēģiski svarīga atrašanās vieta, kas orientēta uz attīstītām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu ekonomikām un austrumu kaimiņu jaunattīstības tirgiem. Latvija ir dabiski kļuvusi par vārtiem starp ASV, ES un Āziju (NVS valstīm). Pārstrādes uzņēmums PET Baltija tiecas kļūt par viskompetentāko polimēru pārstrādes uzņēmumu Ziemeļeiropā, kas ražo vispieprasītākos produktus. Mēs aptveram visplašāko tirgus daļu Baltijas valstīs un vairāk nekā 2% lielu Eiropas tirgus daļu.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv