“PET Baltija” vadības komandai pievienojies Kaspars Ezernieks

Aplūko kartē

Aplūko kartē

21.07.2023

Lai veicinātu straujāku uz polietilēntereftalāta (PET) pudeļu pārstrādes attīstību vērsta investīciju projekta izpildi un sekmētu ražošanas jaudu kāpumu, Baltijā lielākās un straujāk augošās vides resursu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS “PET Baltija” vadības komandai pievienojies Kaspars Ezernieks, ieņemot valdes locekļa un izpilddirektora amatu.

K.Ezernieks AS “PET Baltija” valdē un izpilddirektora amatā turpmāk būs atbildīgs par uzņēmuma operatīvo darbību atbilstoši grupas izvirzītajiem stratēģiskajiem mērķiem. Tāpat Ezernieks rūpēsies par “PET Baltija” esošās ražotnes sekmīgu pārcelšanu uz jaunajām telpām Olainē, LEAN kultūras ieviešanu un plānu izpildi, kā arī citiem pienākumiem uzņēmuma darbības nodrošināšanā un attīstībā. Iepriekš K.Ezernieks trīspadsmit  gadus pavadījis vadošos amatos, tostarp uzņēmumā “Stora Enso”, kas ir vadošais atjaunojamo produktu iepakojuma, biomateriālu, koka konstrukciju un papīra ražotājs un piegādātājs, kur ieņēma Latvijā bāzētās ražotnes Launkalnē direktora amatu.

AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: “Pēdējo gadu laikā AS “PET Baltija” ir piedzīvojusi strauju izaugsmi. Neskatoties uz izaicinājumiem starptautiskajā tirgū, kas saistīti ar ģeopolitisko situāciju pasaulē, pērn “PET Baltija” sasniedza augstākos apgrozījuma rādītājus.  Pagājušajā gadā esam uzsākuši vienu no uzņēmuma vēsturē ietekmīgākajiem investīciju projektiem, kā mērķis ir palielināt PET granulu ražošanas jaudas. Projekta ietvaros notiek darbs pie pakāpeniskas pašreizējās rūpnīcas Jelgavā pārcelšanas uz pagaidām būvniecības stadijā esošo ēku Olainē, kas būs viena no lielākajām ražotnēm zem jumta Latvijā un PET pudeļu pārstrādes rūpnīcām Ziemeļeiropā. Turpmākie uzņēmuma attīstības soļi, īpaši šajā izaicinājumu laikā, prasa papildu kompetences un pieejas dažādos uzņēmuma darbības procesos, tāpēc saredzam “PET Baltija” vadības papildinājumu kā lielu ieguvumu mērķu sasniegšanā.”

AS “PET Baltija” attīstībā šogad plānots veikt investīcijas uzņēmuma procesu uzlabošanā un efektivitātes paaugstināšanā, tostarp jaunās tehnoloģijās, kā arī esošo tehnoloģiju pilnveidošanā, kas sniegs iespēju pārstrādāt vēl lielāku otrreizējo PET materiālu īpatsvaru, pēc iespējas lielāku to daļu atgriežot atkārtotā apritē. Tāpat uzņēmums šogad turpinās strādāt pie kvalitātes standartu ieviešanas ar mērķi nodrošināt un apliecināt pārtikas kvalitātei atbilstošu materiālu, kā arī veicinās produkcijas apjoma kāpumu, nodrošinot potenciālo klientu vajadzībām piemērotas otrreizējās izejvielas to nepieciešamajā kvalitātē un daudzumā.

Kopš mūsu pievienošanās uzņēmums ir ne tikai dubultojies apmērā, bet kļuvis patiešām starptautisks. Mēs ticam, ka pilna potenciāla atklāšanas atslēga ir stipra vadība, kas, no vienas puses, var veltīt pilnu uzmanību stratēģiskajai izaugsmei, attīstībai un konkurētspējai, un, no otras puses - ikdienas operatīvajām darbībām, veicinot efektivitāti un klientu apmierinātību. Kaspara pievienošanās komandai ļaus nodalīt stratēģisko un operatīvo vadību komandā ar mērķi sasniegt nākotnes ilgtspējīgu izaugsmi,” pauž Deimante Korsakaite, “INVL Baltic Sea Growth Fund” partnere, AS “PET Baltija” padomes priekšsēdētāja un “Eco Baltia” padomes locekle.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv