“PET Baltija” valdei pievienojusies Jūlija Zandersone

Aplūko kartē

Aplūko kartē

11.09.2023

Šā gada 11.septembrī Baltijā lielākās un straujāk augošās vides resursu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” PET iepakojuma pārstrādes uzņēmuma AS “PET Baltija” vadības komandai pievienojusies Jūlija Zandersone, kura turpmāk uzņēmumā pildīs valdes priekšsēdētājas amata pienākumus, kā arī ieņems AS “Eco Baltia” grupas pārstrādes sektora vadītājas pozīciju.

AS “Eco Baltia” valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs: “Pēdējā pusotra gada laikā AS “PET Baltija” ir piedzīvojusi gan izaicinājumus, gan vērā ņemamu attīstību. Neskatoties uz pārstrādes sektoram ne īpaši labvēlīgo situāciju starptautiskajos tirgos, uzņēmums turpina augt, paplašinoties un nostiprinot savas pozīcijas Baltijā un Ziemeļeiropā. Pērn sasniegti vēsturiski “PET Baltija” labākie apgrozījuma rādītāji, kā arī uzsākta jaunas ražotnes būvniecība tepat Latvijā, Olainē. Īstenojot  “Eco Baltia” grupas tālāku attīstību, tiks turpinātas investīcijas arī “PET Baltija” darbības pilnveidē. Tomēr tā prasa arī plašāku redzējumu kopējā nozares attīstībā, un, mūsuprāt, valdes papildinājums ar profesionāliem vadības pārstāvjiem ir iespēja “PET Baltija” izaugsmi plānot ar vēl lielāku jaudu.”

Jūlijas Zandersones uzdevums uzņēmumā būs īstenot akcionāru izvirzītos mērķus, kas paredz “PET Baltija” straujāku attīstību, kļūstot par reģionālo tirgus līderi kopā ar meitas uzņēmumu “Tesil Fibers”. Jūlijai Zandersonei ir plaša pieredze uzņēmumu biznesa stratēģiskās attīstības vadībā, uzņēmējdarbības plānošanā un klientu attiecību vadībā. Viņa vairāk nekā desmit gadus strādājusi vadošos amatos projektēšanas un būvniecības uzņēmumā “Citrus Solutions”, no tiem piecus gadus ieņemot uzņēmuma valdes priekšsēdētājas amatu. Zandersone Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvusi maģistra grādu ekonomikā, kā arī pērn pabeigusi mācības Londonas biznesa skolā Augstākā līmeņa vadītāju programmā (Senior Executive Programme).

Izmaiņas “PET Baltija” valdē tiek veiktas ar mērķi veicināt straujāku uzņēmuma attīstību un investīciju projektu īstenošanu. Tāpēc jau 17.jūlijā esošo valdi papildināja Kaspars Ezernieks, kurš ieņem valdes locekļa un izpilddirektora amatu, savukārt iepriekšējais “PET Baltija” valdes priekšsēdētājs Salvis Lapiņš pienākumus uzņēmumā veica līdz šā gada 21.jūlijam.

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv