Izmaiņas AS “PET Baltija” valdes sastāvā

Aplūko kartē

Aplūko kartē

16.02.2024

Izmaiņas AS “PET Baltija” valdes sastāvā

Baltijā lielākās vides resursu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu grupas AS “Eco Baltia” PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS “PET Baltija” valdi 16.februārī personīgu apsvērumu dēļ atstājis tās valdes loceklis un izpilddirektors Kaspars Ezernieks. Patlaban uzņēmuma valdes funkciju pildīs tās esošais valdes sastāvs, savukārt izpilddirektora amata pienākumi pagaidām tiks pārdalīti uzņēmuma iekšienē.

“Eco Baltia” pārstrādes sektora vadītāja, AS “PET Baltija” valdes priekšsēdētāja Jūlija Zandersone: “Uzņēmuma attīstībā Kaspars spējis parādīt augstu profesionalitāti, kas palīdzējusi veicināt “PET Baltija” konkurētspēju otrreizējo izejvielu pārstrādes tirgū. Mūsu sadarbības laikā ir sperti nozīmīgi soļi jaunās rūpnīcas  attīstībā Olainē, tādējādi pierādot, ka pat salīdzinoši īsā laikā ar augstu mērķtiecību iespējams panākt pozitīvu rezultātu. Esmu pārliecināta, ka Kaspara darbaspars un plašās kompetences paliks kā vērtīgs piemērs turpmākajai “PET Baltija” attīstībai. Vienlaikus novērtējam un saprotam pieņemto lēmumu pārtraukt darba attiecības, vēlot panākumus un sasniegumus Kaspara turpmākajās ikdienas un profesionālajās gaitās.”   

K.Ezernieks “PET Baltija” valdē un izpilddirektora amatā kopš pērnā gada jūlija bija atbildīgs par uzņēmuma operatīvo darbību atbilstoši grupas izvirzītajiem stratēģiskajiem mērķiem. Tāpat Ezernieks rūpējās par “PET Baltija” esošās ražotnes sekmīgu pārcelšanu uz jaunajām telpām Olainē, LEAN kultūras ieviešanu un plānu izpildi, kā arī citiem pienākumiem uzņēmuma darbības nodrošināšanā un attīstībā. Iepriekš K.Ezernieks trīspadsmit  gadus pavadījis vadošos amatos, tostarp uzņēmumā “Stora Enso”, kas ir vadošais atjaunojamo produktu iepakojuma, biomateriālu, koka konstrukciju un papīra ražotājs un piegādātājs, kur ieņēma Latvijā bāzētās ražotnes Launkalnē direktora amatu.

Patlaban plānots, ka turpmāk “PET Baltija” valdes funkciju bez K.Ezernieka pildīs pašreizējais valdes sastāvs – valdes priekšsēdētāja Jūlija Zandersone, un valdes locekļi - Matīss Leitis, Dagnija Ļevčenoka un Jekaterina Vasiļjeva.

 

Par “PET Baltija”:

 

“PET Baltija” ir viens no lielākajiem PET pārstrādes uzņēmumiem Ziemeļeiropā un lielākais PET pārstrādes uzņēmums Baltijas reģionā, kas darbojas Latvijā. Tā lielākais īpašnieks ir “Eco Baltia”, kas ir Baltijas valstīs lielākā vides un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa. “Eco Baltia” nodrošina pilna cikla atkritumu apsaimniekošanas risinājumus no atkritumu savākšanas un šķirošanas līdz otrreizējo izejmateriālu loģistikai, vairumtirdzniecībai un apstrādei. “PET Baltija” veic izlietoto polietilēnteraftalāta (PET) pudeļu pārstrādi un ir nozares līderis Baltijas valstu mērogā. Pārstrādes produktu portfelī ir ietvertas augstas kvalitātes PET pārslu granulas (tostarp piemērotas pārtikas produktu iepakojuma ražošanai), kas gandrīz 100% apmērā tiek eksportētas. 

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv