PET Baltija

AS „Pet Baltija” dibināts 2003.gada janvārī, un ir pirmā un vienīgā PET pārstrādes rūpnīca Latvijā un lielākā PET pārstrādes rūpnīca Baltijas valstīs. Uzņēmums specializējas izlietoto PET (polietilēnteraftalāta) pudeļu otrreizējā pārstrādē, ražojot augstvērtīgas PET pārslas. Rūpnīca darbojas divdesmit četras stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

Uzņēmumā izgatavo caurspīdīgās PET pārslas, gaišās Mix PET pārslas, tumšās Mix PET pārslas un ražošanas blakusproduktus. Produkcija tiek eksportēta uz Dāniju, Poliju, Lietuvu, Itāliju, Nīderlandi, Somiju, Čehiju, Rumāniju un Luksemburgu.  

Uzņēmums kā izejmateriālu lieto caurspīdīgas un krāsainas PET pudeles, kuras iegūst no atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā, izejmateriālus ievedot arī no Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas, Somijas, Baltkrievijas u. c..

PET pudeļu pārstrādi uzņēmums uzsāka 2004.gadā, un tolaik pārstrādes rūpnīca atradās Rīgā. Paplašinot ražošanu, 2008.gadā uzņēmums pārcēlās uz Jelgavu, kur ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu tika uzstādīta jauna pārstrādes līnija. Šobrīd uzņēmums strādā nepārtrauktā režīmā - pārstrādes jauda ir aptuveni 24 000 tonnas PET pudeļu gadā. Uzņēmums sadarbojas gan ar Latvijas, gan ārvalstu izlietotā iepakojuma savācējiem un piegādātājiem.

Uzņēmuma darbība ir vērsta uz to, lai kļūtu par prasmīgāko PET pārstrādes uzņēmumu Ziemeļeiropā, nodrošinot augstas kvalitātes produkciju atbilstoši klienta vajadzībām.

AS „PET Baltija” saņēmusi divas Latvijas gada balvas „Gazele” par finanšu sasniegumiem 2010. gadā salīdzinājumā ar 2009. gadu un 1. vietu Latvijā nominācijā „Lielākais eksportētājs” par sasniegumiem 2010.gadā.

2015. gadā AS PET Baltija uzsāka PP/PE korķu pārstādi, ražojot augstas kvalitātes maltu PP/PE produktu.
PET Baltija šobrīd piedāvā šādus servisa pakalpojumus:

1)      metāla atdalīšana no PET pārslām;
2)      IV līmeņa paaugstināšana PET granulām.

 

AS „PET Baltija” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

eco_baltia_struktura_2016_LV.jpg

Kontaktinformācija

Tālrunis: 67353441

Eco Baltia grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv